Informacje bieżące - komunikaty

 

  Informacje o prowadzonych zajęciach (wraz z listami osób) są zamieszczone w zakładkach:

- "ZAJĘCIA_Kursy ćwiczeniowo-warsztatowe"

- "Wykłady grantowe" (w ramach przyznanych grantów)

 

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA ĆWICZENIOWO-WARSZTATOWE

Grupa seniorów „Taniec w Kręgu” zaprasza seniorów do udziału w zajęciach ćwiczeniowo-warsztatowych tańców różnych narodów w kręgu, które rozpoczynamy w dniu 6 sierpnia 2020 r. w sali Centrum Aktywności Seniora ul. Otolińska 10 o godz. 12.00. Harmonogram zajęć warsztatowych grupy seniorów pn. TANIEC W KRĘGU: Sala widowiskowa w Centrum Aktywności Seniora Płock ul. Otolińska 10, czwartki w godz. 12.00 – 14.00

Sierpień: 6, 13, 20, 27;

Wrzesień: 3 (10.09; 17.09; 24.09 –miejsce warsztatów będzie podane odrębnie).

Obowiązują zasady sanitarne: każdorazowo lista osób uczestniczących, pomiar temperatury, dezynfekcja rąk, maseczki.

Wanda Leonarczyk – lider grupy seniorów „Taniec w Kręgu”

Agnieszka Magierska- UTW „Trzecia Młodość” wspierająca zadanie

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego

 

ZAPROSZENIE NA RAJD PIESZY

Grupa seniorów „WĘDROWCY” zaprasza w dniu 4.08.2020 r. /wtorek/ na rajd pieszy z przewodnikiem na trasie Płock Orlen Arena – Jar Brzeźnicy – pasaż nadwiślański do mostu im. J. Piłsudzkiego. Przewidywana trasa ok. 7 km. Zbiórka uczestników rajdu pieszego – Plac przy Orlen Arenie o godz. 9.30. W programie rajdu spotkanie z Kapitanem żeglugi śródlądowej Stanisławem Fidelisem na bulwarze wiślanym, wspólne grillowanie, konkurs wiedzy zdobytej podczas rajdu, śpiew i muzyka. Obowiązuje zachowanie przepisów sanitarnych /maski i rękawiczki/ strój sportowy, wygodne obuwie, nakrycie głowy, napoje chłodzące i preparaty przeciwko komarom.

Władysław Potempa – lider grupy seniorów „Wędrowcy”

Agnieszka Magierska- UTW „Trzecia Młodość” wspierająca zadanie

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego

 

Uwaga Grupa Tańca w Kręgu UTW „Trzecia Młodość” oraz Sympatycy tańca !!!

Zajęcia taneczne odbędą się w dniu 1.08. 2020 r. /sobota/ w godz. 12.00 – 15.00 oraz w dniu 16.08.2020 /niedziela/ w godz. 14.00 – 17.00 w siedzibie POKiS ul. Jakubowskiego.

Zapraszamy: Małgorzata Brzeziński i Agnieszka Magierska

 

ZAPROSZENIE DO CIECHOCINKA

Małgorzata Brzeziński – Szkoła Tańca „Mavilena” i grupa inicjatywna UTW „Trzecia Młodość” zapraszają członków grup tańca w kręgu oraz miłośników tańców różnych narodów na integracyjny wyjazd do Ciechocinka w dniach 8 i 9 sierpnia 2020 r. Z powodów sanitarnych dojazd do Ciechocinka we własnym zakresie. Osoby zainteresowane wyjazdem i pobytem w Ciechocinku proszone są o telefoniczne zgłoszenie swojego udziału do dnia 20 lipca 2020 r. do A. Magierskiej tel. 509 272 553 lub M. Brzezińskiej tel. 602 681 805. Szczegóły imprezy integracyjnej będą podane po ustaleniu listy osób biorących udział w imprezie.

Zapraszamy: Małgorzata Brzeziński – Szkoła Tańca „Mavilena” i Agnieszka Magierska – UTW „Trzecia Młodość”

 

WYCIECZKI PIESZE PO PŁOCKU

Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Janiny Czaplickiej i Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zapraszają na wycieczkę pieszą po Płocku w dniu 16 lipca 2020 r. (czwartek). Zbiórka o godz. 11.00 Stary Rynek oraz na wycieczkę pieszą po Brudzeńskim Parku Krajobrazowym w dniu 1 sierpnia 2020 r. (sobota). W zaproszeniu jest pomyłka (wskazana niedziela), rajd do Parku odbędzie się w sobotę – 1.08.


Szczegóły w zaproszeniach:

Wycieczka piesza po Płocku

Wycieczka piesza po Brudzeńskim Parku

 

 

PROJEKT „APETYT NA ŻYCIE - AKTYWNI SENIORZY NA MAZOWSZU”

 

Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Janiny Czaplickiej w Płocku realizuje projektApetyt na Życie – Aktywni Seniorzy na Mazowszu” współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego skierowany do mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy osiągnęli co najmniej 55 rok życia. W ramach projektu jest realizowanie zadanie "SERCE W TELEFONIE – Telefon Zaufania dla Seniorów". Od 01 lipca osoby starsze będą mogły dzwonić pod numer 661 407 727, być wysłuchane przez seniorów, psychologa lub prawnika, uzyskać wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych.

Informacja o telefonie zaufania

 

  

 WAKACJE  2020_życzenia

 

 

 

STRONA NA FACEBOOKU O NAZWIE: PROJEKT MIĘDZY POKOLENIOWY ORLEN - E-ZAJĘCIA

Szanowni Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” została utworzona strona na facebooku o nazwie: Projekt między pokoleniowy ORLEN - e-zajęcia na której będą publikowane dla seniorów materiały do zajęć ćwiczeniowo-warsztatowych, w formie zdalnej elektronicznej. Aby korzystać z tych materiałów należy dołączyć do grupy uprawnionych w następujący sposób: znaleźć stronę tej grupy i poprosić o dołączenie lub wysłać prośbę o dołączenie na adres: edwczwar@gmail.com. Grupa jest zamknięta i w związku z tym zamieszczane materiały będą dostępne tylko dla członków grupy.

 

DRODZY SŁUCHACZE UTW !! ZDALNE ZAJĘCIA ĆWICZENIOWO-WARSZTATOWE DLA SENIORÓW

 

Z uwagi na sytuację panującą w kraju w związku z epidemią koronawirusa zajęcia ćwiczeniowo-warsztatowe dla seniorów pod nazwą: „Rozbudzenie Aktywności Poznawczej Młodzieży i Seniorów” sponsorowane przez PKN ORLEN, będą prowadzone w formie zmienionych zajęć w postaci zdalnej edukacji. W tym celu otrzymacie Państwo za pośrednictwem naszego facebooku zestawy ćwiczeń w postaci filmików, przygotowanych przez naszych trenerów – wykładowców. Będą to zajęcia ćwiczeniowe emisji głosu i nauki śpiewu na głosy, rękodzieła, tańca grupowego, teatralnej interpretacji tekstów. Termin rozpoczęcia zajęć będzie podany odrębnie na naszej stronie internetowej. Materiały ćwiczeniowe będą dostępne tylko dla członków grupy na facebooku. A zatem prosimy o dołączenie do tej grupy na adres: edwczar@gmail.com

PROPAGUJEMY ZAANGAŻOWANIE PKN ORLEN S.A. 

Seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość’ Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja w Płocku są bardzo wdzięczni pracownikom służby zdrowia i służbom mundurowych za ich pracę i poświęcenie w walce z epidemią, dlatego też propagujemy zaangażowanie PKN ORLEN S.A. w pomocy tym służbom. Poniżej linki:

https://www.facebook.com/ORLENOfficial/photos/a.962789670541938/1604406073046958/?type=3&theater

https://twitter.com/PKN_ORLEN/status/1242443099294613505

 

AKCJA ORLEN PAY – PŁATNOŚCI MOBILNE

Uniwersytet Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja w Płocku popiera akcję ORLEN Pay – Płatności mobilne, Płatności zdalne. Jest to akcja szczególnie ważna w okresie zagrożenia epidemiologicznego w Polsce i kwestii ograniczenia kontaktów z powodu koronawirusa. Dzięki pobranej aplikacji na wszystkich stacjach benzynowych ORLENU można dokonać płatności zdalnej bez podchodzenia do kasy. Zachęcamy Seniorów i innych użytkowników pojazdów mechanicznych do stosowania proponowanej formy płatności. W załączeniu instrukcja „Jak korzystać z płatności ORLEN Pay”.

INSTRUKCJA_ORLEN_PAY

 

KOMUNIKAT

Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 10 marca 2020 r. dokonało zmian osobowych w składzie Zarządu Stowarzyszenia w kadencji 2018-2022:

 • dr Agnieszka Krzętowska – Prezes Zarządu,

 • mgr inż. Edward Czarnecki – Wiceprezes Zarządu,

 • dr Elżbieta Gąsiorowska – Sekretarz Zarządu,

 • mgr inż. Mariusz Portalski – Członek Zarządu,

 • dr Andrzej Jagodziński – Członek Zarządu.

 

ODWOŁANE WSZYSTKIE ZAJĘCIA

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja w Płocku w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Seniorów zawiesza, z dniem 12 marca 2020 r. aż do odwołania, planowane zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość”.

Prezes Zarządu SNiIE

Dyrektor UTW 

 

   

  

  SENIORSKI JUBILEUSZ

 

    

Szanowni Państwo!

Sympatycy UTW będą mogli brać udział w niektórych imprezach tylko w przypadku, gdy osoba zapraszająca jest członkiem UTW i dokonała opłatę semestralną.

 

Członkowie Samorządu UTW:

 1. Jadwiga Włodarczyk – przewodnicząca Samorządu UTW,

 2. Roman Szymański – wiceprzewodniczący Samorządu UTW,

 3. Teresa Krepska – sekretarz,

 4. Bożenna Ablewska – skarbnik,

 5. Tadeusz Gawski – członek /obsługa techniczna/,

 6. Barbara Grządkowska – członek /kultura, oświata, rozrywka/,

 7. Tomasz Kołeczek – członek /obsługa techniczna/,

 8. Mirosława Nagórko – członek /kultura/,

 9. Władysław Potempa – członek /wycieczki, turystyka krajowa i zagraniczna/,

 10. Barbara Sawicka – członek /sprawy organizacyjne dot. chóru/.

 

Postanowiono, że w grupach zajęciowo-ćwiczeniowych zostaną powołani starostowie, którzy będą uczestniczyć w posiedzeniach Samorządu jako przedstawiciele seniorów oraz będą odpowiedzialni za organizację zajęć w grupach.

 

UWAGA: Szczegóły o zorgazniowanych wykładach  w zakładce "Wykłady".

    UWAGA!

Słuchacze UTW, którzy wnieśli opłatę za nowy semestr proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu z identyfikatorami w celu potwierdzenia wpłat w dniach i godzinach urzędowania biura. Jest to warunek konieczny, gdyż potwierdzony identyfikator daje uprawnienie do uczestnictwa we wszystkich zajęciach i imprezach organizowanych przez UTW.

 /Identyfikatory będą sprawdzane/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

NazwaRozmiarData
icoAEROBIK_W_WODZIE[1].pdf263.04 KB2018-10-04 08:40
icoAEROBIK_W_WODZIE_lista.pdf113.93 KB2019-10-08 14:17
icoAEROBIK_W_WODZIE_odplatny.pdf184.05 KB2019-01-03 07:32
icoAEROBIK_W_WODZIE_odplatny[1].pdf183.63 KB2019-01-24 07:27
icoAEROBIK_Wodzie_lista_odplatne.pdf66.56 KB2019-12-04 14:16
icoAEROBIK_Wodzie_lista_odplatne[1].pdf69.54 KB2019-12-13 12:25
icoAerobik_basen[1].pdf121.78 KB2019-03-04 10:21
icoAngielski_kontynuacja[3].pdf133.76 KB2019-10-29 08:06
icoAngielski_kontynuacja[4].pdf133.05 KB2020-02-27 09:12
icoAngielski_poczatkujacy[2].pdf141.37 KB2019-10-24 07:49
icoBarcelona.pdf37.49 KB2019-02-12 07:17
icoFilm.pdf193.87 KB2018-10-19 08:00
icoGIMNASTYKA_odplatna_2.pdf129.41 KB2020-02-27 14:18
icoGimnastyka_odplatna.pdf356.00 KB2018-12-06 08:15
icoGimnastyka_odplatna[1].pdf356.48 KB2018-12-10 11:39
icoGimnastyka_odplatna[2].pdf121.03 KB2019-05-23 07:39
icoGimnastyka_projekt[1].pdf135.24 KB2019-03-04 10:37
icoGimnastyka_projekt[2].pdf135.26 KB2019-03-05 07:20
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_2020.pdf114.15 KB2020-02-27 14:18
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_2020[1].pdf117.15 KB2020-03-10 07:14
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_W_2020_r.pdf112.10 KB2020-01-07 10:40
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_W_2020_r[1].pdf111.91 KB2020-01-07 10:45
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_W_2020_r[2].pdf111.96 KB2020-01-10 13:01
icoHARMONOGRAM_zajec_2020.pdf135.86 KB2020-01-30 09:14
icoInformatyka[2].pdf151.58 KB2019-10-23 13:00
icoInformatyka[3].pdf151.47 KB2019-12-05 12:39
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe.pdf205.14 KB2018-09-24 17:40
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[10].pdf311.43 KB2018-10-18 08:36
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[12].pdf313.06 KB2018-11-22 10:08
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[13].pdf313.54 KB2018-11-23 08:45
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[14].pdf212.57 KB2019-02-26 08:28
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[16].pdf171.29 KB2019-10-03 08:45
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[17].pdf178.17 KB2019-10-04 08:41
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[18].pdf195.92 KB2019-10-11 10:10
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[19].pdf202.40 KB2019-10-24 07:40
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[20].pdf204.39 KB2019-11-07 10:33
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[21].pdf204.11 KB2019-11-19 09:31
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[22].pdf208.28 KB2019-12-04 14:29
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[2].pdf227.62 KB2018-09-27 10:04
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[3].pdf228.16 KB2018-10-01 10:26
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[4].pdf227.70 KB2018-10-02 08:27
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[5].pdf304.94 KB2018-10-04 07:05
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[6].pdf305.00 KB2018-10-08 07:05
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[7].pdf304.94 KB2018-10-11 07:47
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[8].pdf307.12 KB2018-10-11 11:34
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[9].pdf307.13 KB2018-10-12 10:59
icoKomputery.pdf279.32 KB2018-10-25 08:39
icoMira_Ziminska.pdf245.06 KB2018-12-17 14:36
icoMoniuszko_zaproszenie.pdf186.92 KB2019-05-07 07:26
icoMoniuszko_zaproszenie[1].pdf193.71 KB2019-05-14 15:21
icoNiemiecki_poczatkujacy.pdf114.30 KB2019-10-10 09:50
icoORLEN_PAY_B1_v2_(003)[1].pdf536.67 KB2020-03-22 20:40
icoPlan_wykladow.pdf68.81 KB2020-02-13 11:17
icoPlastyczne_warsztaty[1].pdf138.87 KB2018-10-04 08:48
icoPlastyczne_warsztaty[2].pdf140.72 KB2018-10-09 07:26
icoPoznan.pdf43.45 KB2019-02-12 07:17
icoProgram_imprez.pdf187.11 KB2019-02-11 07:48
icoProgram_imprez[1].pdf137.67 KB2019-02-14 07:18
icoProgram_imprez[2].pdf137.70 KB2019-03-04 09:54
icoProgram_imprez[3].pdf136.04 KB2019-03-14 10:09
icoProgram_imprez[4].pdf134.70 KB2019-03-22 09:57
icoProgram_imprez[5].pdf147.84 KB2019-09-17 10:06
icoProgram_imprez[6].pdf127.51 KB2020-01-21 07:44
icoProgram_imprez[7].pdf127.15 KB2020-01-23 07:55
icoProgram_imprez[8].pdf123.26 KB2020-02-27 08:57
icoProgram_imprez_sem.zimowy.pdf197.39 KB2018-10-23 07:14
icoSPACERY_I_RAJDY_ROWEROWE_Program.pdf89.56 KB2019-03-26 12:11
icoSeminarium_pedagogiczne_X_2019.pdf205.94 KB2019-10-29 07:50
icoSeniorski_Jubileusz_(003).pdf108.02 KB2019-05-05 11:34
icoTaniec_nieodplatnie.pdf147.38 KB2019-06-03 14:50
icoTeatr_warsztaty.pdf198.04 KB2018-10-23 07:11
icoTeatr_warsztaty[1].pdf256.42 KB2019-01-24 07:25
icoTurystyka.pdf133.88 KB2019-10-10 09:58
icoTurystyka[1].pdf139.94 KB2019-10-15 11:20
icoWAKACJE_2020.pdf216.40 KB2020-06-24 20:44
icoWYKLADY.pdf449.55 KB2018-09-24 12:48
icoWYKLADY[1].pdf449.55 KB2018-09-24 12:50
icoWYKLADY[2].pdf449.55 KB2018-09-24 12:52
icoWYKLADY[3].pdf65.37 KB2018-09-27 08:18
icoWYKLADY[4].pdf66.17 KB2019-01-10 13:47
icoWYKLADY[5].pdf115.61 KB2019-02-14 07:24
icoWYKLADY[6].pdf112.52 KB2019-03-05 07:43
icoWYKLADY[7].pdf112.31 KB2019-03-07 10:36
icoWycieczka_piesza_po_Brudzenskim_Parku.pdf162.10 KB2020-07-13 08:51
icoZaproszenie_ARS_na_lato.pdf599.34 KB2019-07-03 07:22
icoZaproszenie_Sarniak_fotowoltaika_wyklad.pdf185.50 KB2019-01-04 14:22
icoZaproszenie_Sarniak_fotowoltaika_wyklad[1].pdf195.70 KB2019-01-15 07:54
icoZaproszenie_na_prezentacje_grant_Aktywny_Senior.pdf82.45 KB2019-03-13 07:04
icoZaproszenie_na_wycieczke_piesza_po_Plocku.pdf146.92 KB2020-07-02 11:57
icoZaproszenie_rozszerzone.pdf198.62 KB2020-02-24 11:48
icowyklady.pdf147.49 KB2019-09-05 11:56
icozaproszenie_kroj.pdf393.94 KB2019-09-13 09:51