Informacje bieżące - komunikaty

 

 

Wyjazd do TEATRU BUFFO!!!

Informujemy, że wyjazd do TEATRU BUFFO w Warszawie na musical „Wieczór francuski” w dniu 27 listopada 2021 r. jest o godz. 13.00 z parkingu przy ul. Kobylińskiego za sklepem Biedronka.

Samorząd Słuchaczy UTW

 

WIGILIA

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2021 r. (sobota) o godz.15.00 w sali bankietowej Cechu Rzemiosł Różnych w Płocku przy ul. Jachowicza. W programie tradycyjna wieczerza wigilijna z życzeniami i łamaniem się opłatkiem oraz wspólne śpiewanie kolęd. Cena 60,00 zł /osobę/. Zapisy i wpłaty przyjmowane są do 13 grudnia 2021 r. w dniach i godzinach pracy biura UTW. Szczegółowych informacji udziela Jadwiga Włodarczyk tel.604 580 552.

Zapraszamy 

Informacja Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego o konkursie na esej wspomnieniowy

Szanowni Państwo, Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” w załączeniu podajemy do wiadomości informację Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego o konkursie na esej wspomnieniowy. Polskie Towarzystwo Pedagogiczne, dla uczczenia 40-lecia PTP, zorganizowało we współpracy ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego, konkurs na pracę (esej) o charakterze wspomnieniowym pt. „Co się zmieniło w polskiej szkole (1981-2021)? Spojrzenie przez pryzmat osobistych doświadczeń”. Treść odezwy konkursowej, regulamin konkursu i karta uczestniczki/uczestnika znajdują się na stronie Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego http://www.ptp-pl.org/pl/news/konkurs-ptp-i-znp, a także w przesłanych załącznikach.

W odezwie znajdą Państwo informację o terminie nasyłania prac.

Uwaga! Termin został przedłużony do 31 stycznia 2022 r. W konkursie przewidziano nagrody: 5000 zł, 3000 zł i 2000 zł. Możliwe jest również przyznanie wyróżnień.

Proszę pomyśleć o sobie, jako autorkach i autorach wypowiedzi. Podany okres (1981-2021) nie oznacza, że doświadczenia muszą obejmować pełne cztery dekady. Mogą dotyczyć wybranego fragmentu odcinka czasowego, tego, na którym chcemy się skupić.

Proszę pomyśleć również o Waszych krewnych, bliskich i dalszych znajomych, nauczycielkach i nauczycielach, potencjalnych autorkach i autorach wspomnień. Może będzie okazja, aby wykonać telefon, którym sprawimy komuś radość.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o upowszechnienie tej informacji. Wasze kontakty formalne i nieformalne są bezcenne. Tym przedsięwzięciem zaświadczamy wolę współpracy obu środowisk: pedagogów zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Pedagogicznym oraz pedagogów praktyków.

Pozostajemy z nadzieją, że zechcą Państwo mieć swój udział w rozpropagowaniu przedsięwzięcia.

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Kamińska

członkini Prezydium Zarządu Głównego PTP

dr hab. Małgorzata Kamińska, prof. SWPW

Dziekan Kolegium Studiów Pedagogicznych i Wychowania Fizycznego

Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku

Prorektor ds. studenckich

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

al. Kilińskiego 12, 09-402 Płock, tel.: 24 366 42 27

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

Agnieszka Krzętowska – Prezes Zarządu SNiIE i

Agnieszka Magierska – dyr. UTW „Trzecia Młodość

 

Uwaga – zmiana terminu zajęć „Taniec w kręgu”!!!

Zajęcia ćwiczeniowo-warsztatowe „Taniec w kręgu” nie odbędą się w dniu 18 listopada 2021 r. (czwartek). Zajęcia przeniesione zostały na dzień 22 listopada 2021 r. (poniedziałek) na godz. 11.30-13.30.

ANDRZEJKI – 2021 r.

Samorząd Słuchaczy UTW „Trzecia Młodość” zaprasza słuchaczy i sympatyków uniwersytetu na „Bal Andrzejkowy”, który odbędzie się w dniu 30 listopada 2021 r. (wtorek) w godz. 17.00-23.00 w sali bankietowej Cechu Rzemiosł Różnych w Płocku przy ul. Jachowicza. Cena 80,00 zł – słuchacze; 90.00 zł – goście (konsumpcja + muzyka  na żywo). Zapisy i wpłaty na imprezę przyjmuje Jadwiga Włodarczyk, tel.604 580 552 do dnia 22 listopada 2021 r. (ilość miejsc ograniczona) w dniach i godzinach pracy biura.

 

PLAN WYKŁADÓW W SEM. ZIMOWYM 2021/2022

PLAN ZAJĘĆ semestr zimowy 2021/2022

 

AEROBIK W WODZIE_LISTA 

GIMNASTYKA_LISTA

JĘZYK_ANGIELSKI_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH_LISTA

JĘZYK_ANGIELSKI_DLA_KONTYNUUJĄCYCH_LISTA

TANIEC_W_KRĘGU_LISTA

 

 

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH I KONTYNUUJĄCYCH

W dniu 13 października 2021 r. rozpoczynamy zajęcia języka angielskiego dla początkujących i kontynuujących. Zajęcia będą odbywać się będą w środy w SDK przy ul. Krzywoustego 3 w sali nr 45.

Język angielski dla początkujących w godz. 13.00-14.30

Język angielski dla kontynuujących w godz. 14.45-16.15

Harmonogram zajęć:

Październik: 13, 20, 27

Listopad: 3, 10, 17, 24

Grudzień: 1, 8, 15

 

TEATR BUFFO – WARSZAWA

Samorząd Słuchaczy UTW „Trzecia Młodość” organizuje wyjazd do Teatru Buffo na musical „Wieczór Francuski” grany o godz. 16.00 w dniu 27 listopada 2021 r. (sobota). Cena biletu + przejazd – 140,- zł/osoby. Zapisy i wpłaty do dnia 15 października 2021 r. w dniach i godzinach pracy biura UTW „Trzecia Młodość” ul. Jachowicza 2. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy

Program imprez dla Słuchaczy UTW w 2021 r.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Wykład na temat życia i działalności Faustyna Piaska

 

Wiersze Faustyna Piaska

 

Suita kurpiowska Faustyna Piaska

 

Podsumowanie projektu FAUSTYN PIASEK

 

 

WYKŁAD W RADIU KRDP

Szanowni Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” podaję link do wysłuchania wykładu pt: „Faustyn Piasek /1877 – 1955/ wybitny płocki pedagog, kompozytor i muzyk” wygłoszonego przez mgr Małgorzatę Kwiatkowską w dniu 29 października 2020 r. w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej.

Link do wysłuchania – wykład 29.10.2020 r. w KRDP

 

 

WYSTAWA "FAUSTYN PIASEK - wybitny płocki pedagog, kompozytor, muzyk"

 

 

 

 

  

PROGRAMY SFINANSOWANE Z BUDŻETU MIASTA PŁOCKA:

AKTYWIZACJA SPOŁECZNA - AKTYWNOŚĆ, ZDROWIE, RADOŚĆ

 • ·         gimnastyka usprawniająca,
 • ·         aerobik w wodzie,
 • ·         zajęcia turystyczno-krajoznawcze(rajdy piesze i rowerowe, wycieczki po mieście),
 • ·         taniec grupowy.

FAUSTYN PIASEK(1877-1955) WYBITNY PŁOCKI PEDAGOG,KOMPOZYTOR I MUZYK

 • ·         warsztaty muzyczne,
 • ·         warsztaty teatralne,
 • ·         wykład biograficzny, wystawa poświęcona Faustynowi Piaskowi,
 • ·         koncert słowno-muzyczny poświęcony twórczości Faustyna Piaska (na zakończenie projektu).

 

 

SZANOWNI SENIORZY – MIESZKAŃCY PŁOCKA I OKOLIC !!!

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” prowadzony przez Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja wyróżnione w konkursie Prrzydenta Miasta Płocka „Godni naśladowania” zaprasza do liczącego ponad 300 osób grona słuchaczy. Oferujemy nastepujące zajęcia:

·                Spotkani z ludźmi kultury, także po seansach teatralnych

·                Aerobik w basenie (Podolanka)

·                Gimnastyka usprawniająca na sali

·                Zajęcia śpiewu chóralnego

·                Warsztaty teatralne

·                Warsztaty taneczne

·                Warsztaty filmowe

·                Zajecia i warsztaty plastyczne (rękodzieło)

·                Wykłady z różnych dziedzin nauki

·                Lektorat języka angielskiego (na różnych poziomach)

·                Spotkania towarzyskie, wycieczki krajowe i zagraniczne, wieczorki taneczne, wyjazdy do teatrów, opery i operetki, które organizuje Samorząd Słuchaczy UTW (odpłatność wg kalkulacji).

Większość zajęć prowadzimy w obiektach Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Jachowicza 2. Wykładowcy to wysokokwalifikowana kadra akademicka Politechniki. Uczelnia jest naszym patronem i partnerem w przedsięwzięciach edukacyjnych i naukowych.

Szanowni Panstwo!! Prowadzimy rekrutację do UTW „Trzecia Młodość” na rok akademicki 2020/2021  Zapisy odbywać się będą drogą mailową na adres: stowarzyszenie.edukacja@gmail.com lub osobiście w UTW pokój nr 3 w Gmachu Politechniki Warszawskiej ul. Jachowicza 2. Osoby ubiegające się po raz pierwszy o przyjęcie w poczet słuchaczy UTW powinny złożyć deklarację i wnieść opłatę jednorazową w wysokości 50,-zł oraz opłatę semestralną w wysokości 60,-zł. Formularz zgłoszeniowy do pobrania w sekretariacie lub ze strony www.sniie.plw zakładce UTW „Materiały do pobrania”. Słuchacze UTW dokonują zapisu poprzez wniesienie opłaty 60,- zł. Należy zadeklarować uczestnictwo w zajęciach wybranej grupy zajęciowej. Dane do wpłat: Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja ul. Jachowicza 2, 09-402 Płock Bank PeKaO SA I Oddział w Płocku 95 1240 3174 1111 0010 5903 2662.

Szczegółowe informacje www.sniie.plkonakt telefoniczny: A. Magierska 509 272 553. Biuro czynne poniedziałki, środy, godz. 10.00-12.00 i 16.00-18.00 oraz piątki w godz. 10.00-12.00

Zapraszamy: A. Krzętowska – Prezes SNiIE i A. Magierska – Dyrektor UTW „Trzecia Młodość”.

ULOTKA_REKRUTACJA

 

PROJEKT „APETYT NA ŻYCIE - AKTYWNI SENIORZY NA MAZOWSZU”

 

Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Janiny Czaplickiej w Płocku realizuje projektApetyt na Życie – Aktywni Seniorzy na Mazowszu” współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego skierowany do mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy osiągnęli co najmniej 55 rok życia. W ramach projektu jest realizowanie zadanie "SERCE W TELEFONIE – Telefon Zaufania dla Seniorów". Od 01 lipca osoby starsze będą mogły dzwonić pod numer 661 407 727, być wysłuchane przez seniorów, psychologa lub prawnika, uzyskać wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych.

Informacja o telefonie zaufania

 

 

STRONA NA FACEBOOKU O NAZWIE: PROJEKT MIĘDZY POKOLENIOWY ORLEN - E-ZAJĘCIA

Szanowni Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” została utworzona strona na facebooku o nazwie: Projekt między pokoleniowy ORLEN - e-zajęcia na której będą publikowane dla seniorów materiały do zajęć ćwiczeniowo-warsztatowych, w formie zdalnej elektronicznej. Aby korzystać z tych materiałów należy dołączyć do grupy uprawnionych w następujący sposób: znaleźć stronę tej grupy i poprosić o dołączenie lub wysłać prośbę o dołączenie na adres: edwczwar@gmail.com. Grupa jest zamknięta i w związku z tym zamieszczane materiały będą dostępne tylko dla członków grupy.

 

DRODZY SŁUCHACZE UTW !! ZDALNE ZAJĘCIA ĆWICZENIOWO-WARSZTATOWE DLA SENIORÓW

 

Z uwagi na sytuację panującą w kraju w związku z epidemią koronawirusa zajęcia ćwiczeniowo-warsztatowe dla seniorów pod nazwą: „Rozbudzenie Aktywności Poznawczej Młodzieży i Seniorów” sponsorowane przez PKN ORLEN, będą prowadzone w formie zmienionych zajęć w postaci zdalnej edukacji. W tym celu otrzymacie Państwo za pośrednictwem naszego facebooku zestawy ćwiczeń w postaci filmików, przygotowanych przez naszych trenerów – wykładowców. Będą to zajęcia ćwiczeniowe emisji głosu i nauki śpiewu na głosy, rękodzieła, tańca grupowego, teatralnej interpretacji tekstów. Termin rozpoczęcia zajęć będzie podany odrębnie na naszej stronie internetowej. Materiały ćwiczeniowe będą dostępne tylko dla członków grupy na facebooku. A zatem prosimy o dołączenie do tej grupy na adres: edwczar@gmail.com

PROPAGUJEMY ZAANGAŻOWANIE PKN ORLEN S.A. 

Seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość’ Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja w Płocku są bardzo wdzięczni pracownikom służby zdrowia i służbom mundurowych za ich pracę i poświęcenie w walce z epidemią, dlatego też propagujemy zaangażowanie PKN ORLEN S.A. w pomocy tym służbom. Poniżej linki:

https://www.facebook.com/ORLENOfficial/photos/a.962789670541938/1604406073046958/?type=3&theater

https://twitter.com/PKN_ORLEN/status/1242443099294613505

 

AKCJA ORLEN PAY – PŁATNOŚCI MOBILNE

Uniwersytet Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja w Płocku popiera akcję ORLEN Pay – Płatności mobilne, Płatności zdalne. Jest to akcja szczególnie ważna w okresie zagrożenia epidemiologicznego w Polsce i kwestii ograniczenia kontaktów z powodu koronawirusa. Dzięki pobranej aplikacji na wszystkich stacjach benzynowych ORLENU można dokonać płatności zdalnej bez podchodzenia do kasy. Zachęcamy Seniorów i innych użytkowników pojazdów mechanicznych do stosowania proponowanej formy płatności. W załączeniu instrukcja „Jak korzystać z płatności ORLEN Pay”.

INSTRUKCJA_ORLEN_PAY

 

KOMUNIKAT

Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 10 marca 2020 r. dokonało zmian osobowych w składzie Zarządu Stowarzyszenia w kadencji 2018-2022:

 • dr Agnieszka Krzętowska – Prezes Zarządu,

 • mgr inż. Edward Czarnecki – Wiceprezes Zarządu,

 • dr Elżbieta Gąsiorowska – Sekretarz Zarządu,

 • mgr inż. Mariusz Portalski – Członek Zarządu,

 • dr Andrzej Jagodziński – Członek Zarządu.

 

    

Szanowni Państwo!

Sympatycy UTW będą mogli brać udział w niektórych imprezach tylko w przypadku, gdy osoba zapraszająca jest członkiem UTW i dokonała opłatę semestralną.

 

Członkowie Samorządu UTW:

 1. Jadwiga Włodarczyk – przewodnicząca Samorządu UTW,

 2. Roman Szymański – wiceprzewodniczący Samorządu UTW,

 3. Teresa Krepska – sekretarz,

 4. Bożenna Ablewska – skarbnik,

 5. Tadeusz Gawski – członek /obsługa techniczna/,

 6. Barbara Grządkowska – członek /kultura, oświata, rozrywka/,

 7. Tomasz Kołeczek – członek /obsługa techniczna/,

 8. Mirosława Nagórko – członek /kultura/,

 9. Władysław Potempa – członek /wycieczki, turystyka krajowa i zagraniczna/,

 10. Barbara Sawicka – członek /sprawy organizacyjne dot. chóru/.

 

Postanowiono, że w grupach zajęciowo-ćwiczeniowych zostaną powołani starostowie, którzy będą uczestniczyć w posiedzeniach Samorządu jako przedstawiciele seniorów oraz będą odpowiedzialni za organizację zajęć w grupach.

 

UWAGA: Szczegóły o zorgazniowanych wykładach  w zakładce "Wykłady".

    UWAGA!

Słuchacze UTW, którzy wnieśli opłatę za nowy semestr proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu z identyfikatorami w celu potwierdzenia wpłat w dniach i godzinach urzędowania biura. Jest to warunek konieczny, gdyż potwierdzony identyfikator daje uprawnienie do uczestnictwa we wszystkich zajęciach i imprezach organizowanych przez UTW.

 /Identyfikatory będą sprawdzane/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

NazwaRozmiarData
icoAEROBIK_W_WODZIE[1].pdf263.04 KB2018-10-04 08:40
icoAEROBIK_W_WODZIE_lista.pdf113.93 KB2019-10-08 14:17
icoAEROBIK_W_WODZIE_odplatny.pdf184.05 KB2019-01-03 07:32
icoAEROBIK_W_WODZIE_odplatny[1].pdf183.63 KB2019-01-24 07:27
icoAEROBIK_Wodzie_lista_odplatne.pdf66.56 KB2019-12-04 14:16
icoAEROBIK_Wodzie_lista_odplatne[1].pdf69.54 KB2019-12-13 12:25
icoAerobik_basen[1].pdf121.78 KB2019-03-04 10:21
icoAngielski_kontynuacja[3].pdf133.76 KB2019-10-29 08:06
icoAngielski_kontynuacja[4].pdf133.05 KB2020-02-27 09:12
icoAngielski_poczatkujacy[2].pdf141.37 KB2019-10-24 07:49
icoBarcelona.pdf37.49 KB2019-02-12 07:17
icoFilm.pdf193.87 KB2018-10-19 08:00
icoGIMNASTYKA.pdf115.46 KB2021-03-03 15:01
icoGIMNASTYKA_odplatna_2.pdf129.41 KB2020-02-27 14:18
icoGimnastyka_odplatna.pdf356.00 KB2018-12-06 08:15
icoGimnastyka_odplatna[1].pdf356.48 KB2018-12-10 11:39
icoGimnastyka_odplatna[2].pdf121.03 KB2019-05-23 07:39
icoGimnastyka_projekt[1].pdf135.24 KB2019-03-04 10:37
icoGimnastyka_projekt[2].pdf135.26 KB2019-03-05 07:20
icoHARMONOGRAM_ZAJEC.pdf154.35 KB2021-02-16 13:23
icoHARMONOGRAM_ZAJEC[1].pdf154.35 KB2021-02-16 13:23
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_2020.pdf114.15 KB2020-02-27 14:18
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_2020[1].pdf117.15 KB2020-03-10 07:14
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_2020_2021[1].pdf136.46 KB2020-10-09 13:03
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_W_2020_r.pdf112.10 KB2020-01-07 10:40
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_W_2020_r[1].pdf111.91 KB2020-01-07 10:45
icoHARMONOGRAM_ZAJEC_W_2020_r[2].pdf111.96 KB2020-01-10 13:01
icoHARMONOGRAM_zajec_2020.pdf135.86 KB2020-01-30 09:14
icoInformatyka[2].pdf151.58 KB2019-10-23 13:00
icoInformatyka[3].pdf151.47 KB2019-12-05 12:39
icoJEZYK_ANGIELSKI_KONTYNUUJACYCH_lista[1].pdf111.08 KB2021-10-06 14:56
icoKRDP_Piasek.mp320144.25 KB2020-11-20 20:10
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe.pdf205.14 KB2018-09-24 17:40
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[10].pdf311.43 KB2018-10-18 08:36
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[12].pdf313.06 KB2018-11-22 10:08
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[13].pdf313.54 KB2018-11-23 08:45
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[14].pdf212.57 KB2019-02-26 08:28
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[16].pdf171.29 KB2019-10-03 08:45
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[17].pdf178.17 KB2019-10-04 08:41
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[18].pdf195.92 KB2019-10-11 10:10
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[19].pdf202.40 KB2019-10-24 07:40
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[20].pdf204.39 KB2019-11-07 10:33
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[21].pdf204.11 KB2019-11-19 09:31
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[22].pdf208.28 KB2019-12-04 14:29
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[2].pdf227.62 KB2018-09-27 10:04
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[3].pdf228.16 KB2018-10-01 10:26
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[4].pdf227.70 KB2018-10-02 08:27
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[5].pdf304.94 KB2018-10-04 07:05
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[6].pdf305.00 KB2018-10-08 07:05
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[7].pdf304.94 KB2018-10-11 07:47
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[8].pdf307.12 KB2018-10-11 11:34
icoKURSY_Cwiczeniowo_Warsztatowe[9].pdf307.13 KB2018-10-12 10:59
icoKomputery.pdf279.32 KB2018-10-25 08:39
icoMira_Ziminska.pdf245.06 KB2018-12-17 14:36
icoMoniuszko_zaproszenie.pdf186.92 KB2019-05-07 07:26
icoMoniuszko_zaproszenie[1].pdf193.71 KB2019-05-14 15:21
icoNiemiecki_poczatkujacy.pdf114.30 KB2019-10-10 09:50
icoORLEN_PAY_B1_v2_(003)[1].pdf536.67 KB2020-03-22 20:40
icoPlan_wykladow.pdf68.81 KB2020-02-13 11:17
icoPlan_zajec_2020_2021.pdf114.95 KB2020-09-24 09:50
icoPlan_zajec_2021_2022.pdf163.98 KB2021-09-26 19:57
icoPlastyczne_warsztaty[1].pdf138.87 KB2018-10-04 08:48
icoPlastyczne_warsztaty[2].pdf140.72 KB2018-10-09 07:26
icoPoznan.pdf43.45 KB2019-02-12 07:17
icoProgram_imprez.pdf187.11 KB2019-02-11 07:48
icoProgram_imprez[1].pdf137.67 KB2019-02-14 07:18
icoProgram_imprez[2].pdf137.70 KB2019-03-04 09:54
icoProgram_imprez[3].pdf136.04 KB2019-03-14 10:09
icoProgram_imprez[4].pdf134.70 KB2019-03-22 09:57
icoProgram_imprez[5].pdf147.84 KB2019-09-17 10:06
icoProgram_imprez[6].pdf127.51 KB2020-01-21 07:44
icoProgram_imprez[7].pdf127.15 KB2020-01-23 07:55
icoProgram_imprez[8].pdf123.26 KB2020-02-27 08:57
icoProgram_imprez_2021.pdf113.10 KB2021-09-02 07:46
icoProgram_imprez_sem.zimowy.pdf197.39 KB2018-10-23 07:14
icoSPACERY_I_RAJDY_ROWEROWE_Program.pdf89.56 KB2019-03-26 12:11
icoSeminarium_pedagogiczne_X_2019.pdf205.94 KB2019-10-29 07:50
icoSeniorski_Jubileusz_(003).pdf108.02 KB2019-05-05 11:34
icoSwiateczna_paczka_dla_plockich_seniorow.docxORLEN.pdf105.43 KB2020-11-29 20:15
icoTANIEC_W_KREGU_lista[1].pdf150.75 KB2021-10-06 08:41
icoTANIEC_W_KREGU_lista_2.pdf100.45 KB2020-10-21 13:37
icoTURYSTYKA_harmonogram.pdf106.58 KB2020-10-09 07:50
icoTURYSTYKA_harmonogram[1].pdf106.58 KB2020-10-09 12:50
icoTURYSTYKA_lista.pdf105.21 KB2020-10-07 09:20
icoTaniec_nieodplatnie.pdf147.38 KB2019-06-03 14:50
icoTeatr_warsztaty.pdf198.04 KB2018-10-23 07:11
icoTeatr_warsztaty[1].pdf256.42 KB2019-01-24 07:25
icoTurystyka.pdf133.88 KB2019-10-10 09:58
icoTurystyka[1].pdf139.94 KB2019-10-15 11:20
icoUlotka.pdf697.78 KB2020-08-17 22:11
icoWAKACJE_2020.pdf216.40 KB2020-06-24 20:44
icoWYKLADY.pdf449.55 KB2018-09-24 12:48
icoWYKLADY[1].pdf449.55 KB2018-09-24 12:50
icoWYKLADY[2].pdf449.55 KB2018-09-24 12:52
icoWYKLADY[3].pdf65.37 KB2018-09-27 08:18
icoWYKLADY[4].pdf66.17 KB2019-01-10 13:47
icoWYKLADY[5].pdf115.61 KB2019-02-14 07:24
icoWYKLADY[6].pdf112.52 KB2019-03-05 07:43
icoWYKLADY[7].pdf112.31 KB2019-03-07 10:36
icoWycieczka_piesza_po_Brudzenskim_Parku.pdf162.10 KB2020-07-13 08:51
icoWyklady.pdf54.28 KB2020-10-01 11:28
icoZAPISY_NA_ZAJECIA.pdf359.65 KB2021-01-25 11:51
icoZaproszenie_ARS_na_lato.pdf599.34 KB2019-07-03 07:22
icoZaproszenie_Sarniak_fotowoltaika_wyklad.pdf185.50 KB2019-01-04 14:22
icoZaproszenie_Sarniak_fotowoltaika_wyklad[1].pdf195.70 KB2019-01-15 07:54
icoZaproszenie_na_prezentacje_grant_Aktywny_Senior.pdf82.45 KB2019-03-13 07:04
icoZaproszenie_na_wycieczke_piesza_po_Plocku.pdf146.92 KB2020-07-02 11:57
icoZaproszenie_rozszerzone.pdf198.62 KB2020-02-24 11:48
icoZaproszenie_taniec.pdf272.34 KB2021-07-10 11:05
icowyklady.pdf147.49 KB2019-09-05 11:56
icozaproszenie_kroj.pdf393.94 KB2019-09-13 09:51